تمدید مهلت ثبت نام استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه تا ۱۵ مهر ماه ۹۷

چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷

تمدید مهلت ثبت نام در استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه تا ۱۵ مهر ماه ۹۷

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و دبیر استارت آپ گفت: مهلت ثبت نام در استارت آپ ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه تا ۱۵ مهر ماه ۹۷ تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی واحد امین رستم زاده با اعلام این خبر گفت: با توجه به پیش رو بودن آغاز سال تحصیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و مدارس و لزوم بهر ه مندی و مشارکت تمامی اقشار فرهیخته در این استارت آپ ملی در راستای استفاده از ایده های خلاقانه و کارآفرینانه و فرهنگ سازی در خصوص احیای دریاچه ارومیه، مهلت ثبت نام در این استارت آپ ملی تا ۱۵ مهرماه تمدید می شود.
وی افزود:علاقمندان به شرکت در این استارت آپ ملی صرفا با مواجعه به سایت استارت آپ به نشانی www.lakeurmiait.ir می توانند در یکی از محورهای استارت آپ ثبت نام کرده و در بخش ثبت نام نیاز به ارسال آثار تولیدی نسیت وصرفا ارسال گزارش سوابق فعالیتی مرتبط با محورهای استارت آپکفایت می کند.
رستم زاده با اشاره به اینکه این استارت آپ به همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و ستاد احیای دریاچه ارومیه و استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود افزود: این استارت آپ در ۶ محور وب سایت و شبکه های اجتماعی، فیلم و مستند کاربردی، بازی های رایانه ای و انیمیشن، نرم افزار های تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی و اینترنت اشیاء در ۲ بخش بزرگسالان و دانش آموزی برگزار خواهد شد.

امین رستم زاده دبیر علمی این استارت آپ در توضیح نحوه برگزاری این رویداد ملی گفت:در بخش اجرایی این رویداد ابتدا طی فراخوان از فعالین حوزه دیجیتال، تولید محتوا و فضای مجازی که دارای تخصص و مهارت در ۶ محور اعلامی استارت آپ هستند دعوت خواهد شد تا رزومه و گزارشی فعالیتهای انجام داده مرتبط با محورهای استارت آپ را به دبیرخانه استارت آپبه نشانی اینترنتی www.lakeurmiait.ir و همزمان به ایمیل استارت آپ به نشانی Jahad@urmia.ac.ir ارسال کنند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد:افراد هم بصورت فردی و هم بصورت گروه های ۲ تا ۵ نفره می توانند در این استارت آپ ثبت نام کنند.
وی اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در این رویداد ملی تا ۱۵ مهر ماه ماه فرصت دارند تا علاوه بر ثبت نام در این استارت آپ سوابق فعالیتی خود در خصوص تولید محتوای دیجیتال هر چند مختصر را به دبیرخانه ارسال کنند و در صورت داشتن هر گونه سوال با دبیرخانه استارت آپ به شماره ۳۳۴۴۴۰۷۰-۰۴۴ تماس حاصل نمایند.
رستم زاده افزود: در این رویداد که بصورت ۲روزه برگزار خواهد شد قبل از برگزاری رویداد کارگاه آموزشی در خصوص مسائل و مشکلات دریاچه از ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ویژه شرکت کنندگان برگزار خواهد شد تا با مسائل مختلف دریاچه ارومیه وضرورت احیای آن آشنا شده تا با آمادگی کامل در روزهای برگزاری این رویداد ملی نسبت به ارائه ایده های خلاقانه تخصصی در حوزه مدنظر اقدام کنند.
رستم زاده با اشاره به کمیته های تشکیل شده دبیرخانه استارت آپ در بحث تخصصی علمی اجرایی و جلسات متعدد برگزار شده خاطرنشان کرد: داوری طرح‌ها و ایده‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌کنندگان، توسط داوران عضو کمیته علمی و داروی استارت آپ متشکل از اعضای هیات علمی دانشگاهها ومتخصصان و خبرگان حوزه تولید محتوای دیجیتال استان و کشور صورت خواهد گرفت.
معاون جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی ادامه داد: به تیمهای برگزیده این استارت آپ در بخش بزرگسالان جوایز نفیسی شامل لوح تقدیر و جوایز نقدی ۴۰ ، ۳۰ و ۲۰ میلیون ریالی و در بخش دانش آموزی نیز جوایز نفیسی شامل لوح تقدیر و جوایز نقدی ۲۰ ، ۱۵ و ۱۰ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
وی در خصوص تشویق و حمایتهای تیمهای منتخب این جشنوراه اظهار کرد: در فاز بعدی ستاد احیای دریاچه ارومیه در نظر دارد بر اساس بانک اطلاعاتی بدست آمده از طرحهای خلاقانه و بدیع تیمهای منتخب حمایتهای مادی و معنوی ارزشمندی بعمل آورد که این بحث تاثیر مهمی در رونق کسب و کارهای تولید محتوای دیجیتال در راستای اهداف ستاد احیاء خواهد داشت.
رستم زاده با اشاره به رسالت جهادی ومسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی استان در ارائه خدمات تخصصی اثرگذار و ماندگاری علمی برای مردم منطقه گفت: مرکز رشد کشاورزی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، گروه مدیریت کسب و کار و حوزه ها و معاونتهای واحد در بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی با برنامه ریزی منسجم درصدد برگزاری یک کار فاخر و اثرگذار در این خصوص هستند.

دیدگاه ها